Заклад загальної середньої освіти "Полицівський ліцей" Камінь-Каширської міської ради Волинської області

Атестація

Затверджено

Наказ №     від “___”____________2021року

Директор  ________________Р.П.Прокопчук

роботи атестаційної комісії

ЗЗСО «Полицівський ліцей»

на 2021/2022 навчальний рік

Зміст роботи

Термін

1

Ознайомити педколектив з наказом “Про створення атестаційної комісії і атестації педагогічних працівників у 2021-2022 н.р.

Голова атестаційної комісії

До 20.09.

2

Скласти список педпрацівників щодо проходження чергової та позачергової атестації

Заступ.гол.атест.ком.

До 20.10.21

3

Здійснити перевірку електронної бази даних «КУРС: Школа» щодо наявності актуальних даних облікових карток учителів

Гол. атест. комісії

До 10.10.21

4

Ознайомити педагогічних працівників з Типовим положенням про атестацію, затвердженим наказом МОНУ 06.10.2010 №930, оформити “Куточок атестації”.

Заступ.гол.атест.ком.

До 15.10

5

Ознайомити всіх педагогічних працівників із змінами до Постанови від 21 серпня 2019 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»

Гол.атест. комісії

До 15.10.21

6

Заповнити портфоліо та рейтингові форми

Вч, які атест.

До 01.03.22

7

Вивчити роботу педагогічних працівників, які атестуються, оформити атестаційні листи у двох примірниках.

До 20.03.

8

Провести творчі звіти, огляди робочих місць, дидактичних матеріалів і т.д таких вчителів:

• Прокопчук Р.П.
  • Шафарчук В.І.
  • Кузьмич В.Ф.
  • Бусько Л.П.
  • Кручик О.В.
  • Варчук Л.М.

До 15.03

9

Ознайомити під розписку педагогічних працівників з характеристиками.

Заст.гол. атест.комісії

За 10 днів до засідання

10

Провести педагогічну раду, обговорити питання атестації.

До 15.03.

11

Розглянути атестаційні листи, заслухати педпрацівників і атестувати їх. (Протокол)

До 01.04.

12

Вручити під розписку другий примірник атестаційного листа атестованим педпрацівникам.

До 28.03.

13

Видати наказ про присвоєння кваліфікаційних категорій педпрацівникам школи за результатами атестації.

До 1.04.

14

Виданий наказ за результатами атестації довести до відома атестованих, колектив, його копію подати в централізовану бухгалтерію відділу освіти райдержадміністрації.

До 3.04.

15

Подати у відділ освіти звіт про атестацію педагогічних працівників школи звичайний та за е-версією

До 01.05.22